aktuality
o nás
Lidé
Stanovy
Členství
Kalendář akcí
Spolupracovníci
Diskuzní fórum
Archiv
Odkazy
Kontakt
   
Praha není jen Královská cesta / Základní informace
 

Vážená paní, Vážený pane,

Semináře projektu „Praha není jen Královská cesta“ jsou určeny převážně pro představitele městských částí z řad zaměstnanců odborů kultury, cestovního ruchu, územní plánu, apod. a dále pro zastupitel, radní a starosty těchto městských částí.

Semináře jsou lektorovány odborníky na daná témata. První část „Potenciál cestovního ruchu v jednotlivých městských částech“ bude lektorována zaměstnanci Pražské informační služby, paní PhDr. Jiřinou Chrastilovou a Mgr. Jaroslavou Náprstkovou.

Druhá část „Architektonická image městské části“ bude realizována formou vycházky (při špatném počasí formou přednášky), kterou povede architekt Zdeněk Lukeš. Třetí část „Spolupráce městských částí v oblasti cestovního ruchu“ bude lektorována představiteli Institutu evropské demokracie.

První část bude realizována prostorách Pražské informační služby: Arbesovou nám. 4, Praha 5.

Seminář jsou plně hrazeny ze zdrojů Evropského sociálního fondy, státního rozpočtu a rozpočtu hl. m. Prahy.

Obsah seminářů:

Potenciál cestovního ruchu v jednotlivých městských částech - obsah přednášek: analýza možností turismu v jednotlivých městských částech, přehled historických a kulturních památek a zajímavých míst s potenciálem pro využití cestovního ruchu Délka semináře: 6 výukových hodin (tj. cca 4,5 hodiny), místo konání Arbesovou nám. 4, Praha 5

Architektonická image městské části - obsah přednášek: seznámení s architektonickým dědictvím městských částí s důrazem na stavby 19. a 20. století - školitel: seminář povede Ing. arch. Zdenek Lukeš Délka: tato část bude formou vycházky cca 2 hodiny dlouhé, začátek 17:00 - místo setkání bude upřesněno emailem a na předcházející přednášce

Spolupráce městských částí v oblasti CR - obsah přednášek: informace o možnostech využití evropských strukturálních fondů, Norských fondů a Švýcarských fondů, dále o možnostech spolupráce formou "public-private partnership". Seznámení s možnostmi nabízených produktu organizací v cestovním ruchu (např. Pražské informační služby - PIS). Délka semináře: 6 výukových hodin (tj. cca 4,5 hodiny), místo konání Revoluční 5, Praha 1, termíny dle počtu posluchačů (bude upřesněno) Termíny a přihlášky jsou v přiložených dokumentech pod textem.

Těšíme se na Vás.  Přílohy ke stažení

 
Praha není jen Královská cesta
  Základní informace

Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele
  Základní informace


Evropská unie pro studenty
  dokumenty grantu

Reforma veřejné správy
  Změna volby senátorů
  Přímá volba starostů

Film k projektu "Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele"
Film
Video ze semináře "Prevence stresu a pracovního vyhoření, Seč 2007"
Video Seč 2007
Naše stránky podporují
Výzva k očistě české politiky od korupce
www.politikon.cz
 
 
Město PrahaSNK Evropští DemokratéBlue System