aktuality
o nás
Lidé
Stanovy
Členství
Kalendář akcí
Spolupracovníci
Diskuzní fórum
Archiv
Odkazy
Kontakt
   
Praha není jen Královská cesta / Základní informace
 
31.12.2007 byl ukončen projekt Praha není jen Královská cesta. Projekt trval jeden a půl roku a byl kofinancován z Evropského sociálního fondu, rozpučtu hlavního města Prahy a státního rozpočtu ČR. více..
 
Pozor změna u vycházek po městských částech Praha 9 a 10. Změna místa setkání!!!! více..
 
Semináře projektu „Praha není jen Královská cesta“ jsou určeny převážně pro představitele městských částí z řad zaměstnanců odborů kultury, cestovního ruchu, územní plánu, apod. a dále pro zastupitel, radní a starosty těchto městských částí. více..
 
Jedna z částí projektu je určena pro podnikatele v oblasti Cestovního ruchu a navazujících činnostech. Plánovány jsou tři semináře po 6 výukových hodinách a jedna celodenní exkurze do Litomyšle nebo Českého Krumlova, do měst, která zaznamenala prudký nárůst turistického ruchu po roce 1989. více..
 
Představujeme několik fotek ze školení Bloku III pro nestátní neziskové organizace, asociace a subjekty v navazujících činnostech. Fotky jsou pořízeny z prvního cyklu přednášek. více..
 
Jedna z částí projektu je určena pro aktivní členy neziskových organizací. Plánovány jsou tři navzájem navazující semináře po 6 výukových hodinách a jedna celodenní exkurze do Litomyšle nebo Českého Krumlova, do měst, která zaznamenala prudký nárůst turistického ruchu po roce 1989. více..
 
více..
 
Praha není jen Královská cesta
  Základní informace

Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele
  Základní informace


Evropská unie pro studenty
  dokumenty grantu

Reforma veřejné správy
  Změna volby senátorů
  Přímá volba starostů

Film k projektu "Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele"
Film
Video ze semináře "Prevence stresu a pracovního vyhoření, Seč 2007"
Video Seč 2007
Naše stránky podporují
Výzva k očistě české politiky od korupce
www.politikon.cz
 
 
Město PrahaSNK Evropští DemokratéBlue System