aktuality
o nás
Lidé
Stanovy
Členství
Kalendář akcí
Spolupracovníci
Diskuzní fórum
Archiv
Odkazy
Kontakt
   
Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele / Základní informace
 

O víkendu 13.- 14. 1. 2007 se v městečku Hoštka konaly 2 kurzy Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele v rámci Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů.

V tomto malém městě se kurzy konaly poprvé. Účast byla téměř 100%. Tentokrát byly paní učitelky v obrovské přesile, přijelo jich 37, kdežto páni učitelé pouze 2.

Atmosféra kurzu byla trochu jiná než v ostatních hotelových zařízeních. Zásluhu na tom mělo jistě prostředí Hotelu U Lišky. Je to menší útulný hotel s příjemným personálem, proto se tam většina účastníků cítila "jako doma". Po celou dobu kurzu panovala přátelská atmosféra a o zábavu nebyla nouze.

Pokud se účastníci právě nevzdělávali na přednáškách, mohli využít relaxačních možností hotelu. Někteří využili saunu, bazén s protiproudem, masáž i solárium, někteří naopak žádnou z možností. Večer si to však všichni vynahradili posezením u dobrého vína či piva.

Z vybraných dotazníků je opět patrné, že si téměř všichni přejí rozšíření kurzu o další témata a více času na jejich probrání, případně realizaci praktických cvičení. Většina účastníků byla velice spokojena jak s úrovní ubytování a stravy, tak s prací lektorů a organizátorů. Tentokrát se ale objevil i jeden negativní ohlas. Stálo v něm, že témata nejsou probrána do hloubky a že vše, co bylo řečeno, již zná. Ostatní ohlasy ale byly i při závěrečném ústním hodnocení velice kladné a učitelky i učitelé odjížděli odpočatí a s úsměvem na rtech. 

Akce proběhla skvěle a my už se těšíme na další účastníky.

 
Praha není jen Královská cesta
  Základní informace

Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele
  Základní informace


Evropská unie pro studenty
  dokumenty grantu

Reforma veřejné správy
  Změna volby senátorů
  Přímá volba starostů

Film k projektu "Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele"
Film
Video ze semináře "Prevence stresu a pracovního vyhoření, Seč 2007"
Video Seč 2007
Naše stránky podporují
Výzva k očistě české politiky od korupce
www.politikon.cz
 
 
Město PrahaSNK Evropští DemokratéBlue System