aktuality
o nás
Lidé
Stanovy
Členství
Kalendář akcí
Spolupracovníci
Diskuzní fórum
Archiv
Odkazy
Kontakt
   
Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele / Základní informace
 

V sobotu a v neděli 16. a 17. prosince 2006 se konaly  v Sezimově Ústí dva kurzy Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele v rámci Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů.

 

Setkání bylo výjimečné  tím, že se konalo týden před Vánocemi. Organizátoři měli obavy, že někteří učitelé nebo zvláště učitelky se na poslední chvíli odhlásí. Ze 40 lidí, kteří se měli obou kurzů zúčastnit  však nepřijeli jen 3. Počasí bylo pochmurné, a tak se většina účastníků intenzivně věnovala přednáškám a relaxaci ve sportovním centru  hotelu MAS. 25 účastníků zvolilo masáž zad, 12 saunu a 16 vířivou koupel. Většina účastníků využila hotelový bazén, který byl v provozu až do 22. hod., někteří se zúčastnili dokonce i taneční zábavy  a rautu, který v sobotu večer v hotelu  MAS pořádala pro zaměstnance místní fabrika.

 

Podle vyplněných anonymních dotazníků byla většina účastníků s pobytem spokojena, opakuje se výtka na organizátory, že seminář by měl být třídenní.  Lektoři byli pochváleni. Zajímavé zjištění z dotazníků je, že opakované a rozšířené semináře si je ochotna většina účastníku částečně uhradit. Uvedená částka by většinou pokryla náklady účastníků na pobyt a rehabilitaci, lektoři by museli být hrazeni z veřejných prostředků.  Toto je pro organizátory i lektory dobrá zpráva.

 

 

 

 
Praha není jen Královská cesta
  Základní informace

Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele
  Základní informace


Evropská unie pro studenty
  dokumenty grantu

Reforma veřejné správy
  Změna volby senátorů
  Přímá volba starostů

Film k projektu "Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele"
Film
Video ze semináře "Prevence stresu a pracovního vyhoření, Seč 2007"
Video Seč 2007
Naše stránky podporují
Výzva k očistě české politiky od korupce
www.politikon.cz
 
 
Město PrahaSNK Evropští DemokratéBlue System