aktuality
o nás
Lidé
Stanovy
Členství
Kalendář akcí
Spolupracovníci
Diskuzní fórum
Archiv
Odkazy
Kontakt
   
Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele / Základní informace
 

Tento projekt a s ním související kurzy jsou určeny mimopražským učitelům 2. stupně základních škol a učitelům středních škol. Projekt je zaměřen na rozvíjení dovednosti pedagogů základních i středních škol v oblasti zvládání stresu a komunikace.

 

Jeho cílem je: posílit psychickou odolnost pedagogů, jejich schopnost zvládat náročné učitelské povolání, rozvíjet dovednosti v oblasti komunikace a zvládání stresu a dosáhnout tak zvýšení psychické odolnosti  a schopnosti zvládat náročné situace učitelského povolání, naučit učitele metodiku rozvoje klíčových kompetencí, zejména kompetencí komunikačních, sociálních a kompetencí k řešení konfliktu.

 

IED několik let  úzce spolupracuje se školami a státními institucemi. Ve vzdělávací oblasti se specializuje na rozvoj lidských zdrojů a propagace EU.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte . Rádi Vám poskytneme bližší informace k obsahu kurzů, termínům a místům jejich konání. Náklady kurzů jsou hrazeny z prostředků ESF a státního rozpočtu ČR a jsou pro účastníky zdarma.

Kurzy jsou koncipovány jako víkendové dvoudenní semináře pod vedením odborných lektorů a budou se konat v příjemném prostředí lázeňských zařízení v jednotlivých regionech celé České republiky.

Využijte této nabídky spojit vzdělávání s relaxací a možností využít široké nabídky služeb (masáže, sauna, bazén atd.), které tato lázeňská zařízení nabízejí.

 

 
Praha není jen Královská cesta
  Základní informace

Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele
  Základní informace


Evropská unie pro studenty
  dokumenty grantu

Reforma veřejné správy
  Změna volby senátorů
  Přímá volba starostů

Film k projektu "Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele"
Film
Video ze semináře "Prevence stresu a pracovního vyhoření, Seč 2007"
Video Seč 2007
Naše stránky podporují
Výzva k očistě české politiky od korupce
www.politikon.cz
 
 
Město PrahaSNK Evropští DemokratéBlue System