aktuality
o nás
Lidé
Stanovy
Členství
Kalendář akcí
Spolupracovníci
Diskuzní fórum
Archiv
Odkazy
Kontakt
   
Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele / Základní informace
 
č. CZ.04.01.03/3.1.15.1/0219 z Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů, který administrovalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Projekt řídil Institut evropské demokracie, o.s. (IED). Vyúčtován a vyhodnocen byl projekt k datu 30.4.2008. více..
 
O víkendu 13.- 14. 10. 2007 se konaly poslední dva kurzy projektu Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele, které pořádal Institut evropské domokracie spolu s Centrem celoživotního vzdělávání Jezerka za podpory ESF a MŠMT ČR. více..
 
O víkendu 6.-7. 10. 2007 se v hotelu Jezerka v Seči konaly další dva kurzy Prevence stresu a pracovního vyhoření. více..
 
Poslední víkend před prázdninami byl opět ve znamení kurzů Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele, tentokrát v Sezimově Ústí v hotelu Mas. více..
 
O víkendu 9.-10.6.2007 se konaly 2 kurzy prevence stresu v hotelu Jezerka na Seči. více..
 
O víkendu 12.-13.5.2007 se uskutečnil další kurz, tentokrát výjimečně v Táboře. více..
 
V sobotu 28.4.2007 se sjelo do hotelu Jezerka 56 účastníků celkem 3 kurzů Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele v rámci operačního programu Rozvoj lidských zdrojů. více..
 
O víkendu 14.-15.dubna 2007 proběhl další kurz Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele v Hoštce. více..
 
O víkendu 24.-25. března 2007 proběhl kurz v Sezimově Ústí. Ze čtyřiceti přihlášených bohužel přijelo pouze 34 účastníků. Paní učitelky byly opět v převaze nad svými mužskými kolegy. více..
 
10. a 11. března 2007 se v městečku Hoštka konaly další dva kurzy Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele. více..
 
V předjaří, v sobotu a neděli 24. a 25. 2. 2007 pořádalo IED další 2 semináře Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele v hotelu Jezerka, v Seči. více..
 
O víkendu 3.-4. února 2007 se v Sezimově Ústí konaly další dva kurzy Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele. Protože sychravé počasí přeje chřipkám, zúčastnilo se tentokrát pouze 35 učitelek a učitelů. více..
 
O víkendu 13.- 14. 1. 2007 se v městečku Hoštka konaly 2 kurzy Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele v rámci Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů. více..
 
V sobotu a v neděli 16. a 17. prosince 2006 se konaly v Sezimově Ústí dva kurzy Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele v rámci Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů. Setkání bylo výjimečné tím, že se konalo týden před Vánocemi. více..
 
Všichni to znáte, do školy chodí desítky pozvánek na různé vzdělávací a nabídkové kursy pro učitele nebo pro další pedagogické pracovníky. Většina takových pozvánek ani při nejlepší vůli nelze považovat za aktivity, které nějak souvisí se školou. více..
 
Institut Evropské demokracie jako příjemce finanční podpory z Operačního programu rozvoj lidských zdrojů si Vás dovoluje pozvat na kurzy pořádané v rámci projektu „Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele“ více..
 
Praha není jen Královská cesta
  Základní informace

Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele
  Základní informace


Evropská unie pro studenty
  dokumenty grantu

Reforma veřejné správy
  Změna volby senátorů
  Přímá volba starostů

Film k projektu "Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele"
Film
Video ze semináře "Prevence stresu a pracovního vyhoření, Seč 2007"
Video Seč 2007
Naše stránky podporují
Výzva k očistě české politiky od korupce
www.politikon.cz
 
 
Město PrahaSNK Evropští DemokratéBlue System