aktuality
o nás
Lidé
Stanovy
Členství
Kalendář akcí
Spolupracovníci
Diskuzní fórum
Archiv
Odkazy
Kontakt
   
Archiv
 
Jana Hybášková, poslankyně Evropského parlamentu za Evropské demokraty, vítá pozitivní posun v jednáních mezi ukrajinskými představiteli. Jana Hybášková byla původně nominovaná klubem ELS-ED členkou europoslanecké delegace, která měla na základě jednání v Kyjevě podat zprávu Evropskému parlamentu. Odjezd delegace je však pozdržen až do konání dalšího kola prezidentských voleb, kterého se europoslanci zúčastní jako pozorovatelé. Opakované volby jsou plánovány ještě v tomto měsíci.

"Vítám posun v politických jednáních na Ukrajině, vítám, že dohoda spěje k vyhlášení druhého kola prezidentských voleb. Já a mí kolegové jsme odhodláni podpořit demokratizační vývoj na Ukrajině, který dokládá pozitivní příklon Ukrajiny k evropským hodnotám demokracie a úctě k lidským právům" říká Jana Hybášková.

Demokratizační vývoj na Ukrajině je však také výsledkem pomoci, kterou poskytuje řada významných osobností českého veřejného života. "Současný zájem o Ukrajinu není ojedinělý. Nemělo by se zapomínat na aktivity a snahy řady Čechů, kteří poskytovali ukrajinské opozici své zkušenosti s přechodem k demokracii v České republice. Lidé jako Václav Havel, Saša Vondra anebo pracovníci Člověka v tísni si zaslouží všeobecné uznání" dodává Jana Hybášková.
 
Praha není jen Královská cesta
  Základní informace

Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele
  Základní informace


Evropská unie pro studenty
  dokumenty grantu

Reforma veřejné správy
  Změna volby senátorů
  Přímá volba starostů

Film k projektu "Prevence stresu a pracovního vyhoření pro učitele"
Film
Video ze semináře "Prevence stresu a pracovního vyhoření, Seč 2007"
Video Seč 2007
Naše stránky podporují
Výzva k očistě české politiky od korupce
www.politikon.cz
 
 
Město PrahaSNK Evropští DemokratéBlue System